Боргів на 9 млрд: Попенко оцінив, чи можна вирішити проблеми водоканалів підвищенням тарифів на воду.


Тарифи на воду в Україні потрібно переглянути - Асоціація водоканалів
Президент Асоціації водоканалів України та заступник генерального директора "Київводоканалу" зі стратегічної політики Дмитро Новицький заявив, що в Україні необхідно переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення. Він зазначив, що останній раз тарифи були змінені у 2021 році, але уряд зупинив спробу встановити нові ціни у 2023 році. Новицький підкреслив, що водоканали перебувають у критичному стані, оскільки працівники отримують низьку заробітну плату, що ставить під загрозу якість послуг.
Експерт має сумніви щодо ефективності підвищення тарифів
Засновник громадської організації "Союз споживачів комунальних послуг" та експерт в галузі ЖКГ Олег Попенко ставиться скептично до заяви Новицького. Він вважає, що підвищення зарплат комунальникам є позитивним кроком, але питання ефективності виконання цього заходу викликає серйозні сумніви. Попенко вказує на існуючі проблеми у галузі, такі як величезні заборгованості водоканалів за електроенергію, потреба у ремонтах та корупція, його думка полягає у тому, що підвищення тарифів не вирішить ці проблеми, а лише збільшить заборгованість населення за комунальні послуги.
Стартує коригування тарифів на комунальні послуги
Нагадаємо, що Національний банк України раніше заявив про планування коригування цін на водопостачання, природний газ, гарячу воду і опалення, незважаючи на їхню стабільність протягом періоду війни. Влада планує розпочати це коригування.
Читайте також
- У Польщі оголосили результати першого туру президентських виборів: хто лідирує
- Нова ядерна ера: світ на порозі більш хаотичного і небезпечного періоду - ЗМІ
- Українцям пояснили, чи можна жити в арештованому будинку
- Проросійський Сіміон визнав перемогу лібералу Дана на виборах президента Румунії
- Індія звинуватила Китай у безпрецедентній підтримці Пакистану під час конфлікту
- "Стратегічна невизначеність": США готові повернути високі мита для 150 країн